Ahu Tuğba hastaneye kaldırıldı! Kızı dua istedi

80’li ve 90’lı yıllarda Yeşilçam’da fırtınalar estiren Ahu Tuğba, 1991 yılında Arnavut asıllı Amerikalı Doktor Timmy Alejtanij ile evlenmiş ve 1992 yılında kızı Anjelik’i dünyaya getirmişti.

Oyuncu Ahu Tuğba, geçtiğimiz nisan ayında trafik kazası geçirmiş, 8 saatlik operasyonun ardından 3 hafta yoğun bakımda tedavi görmüştü.

RAHATSIZLANDI

Mayıs ayında taburcu olan ve “Hâlâ şoktayım, elimi kaldıramıyorum. İlaçlar ağır geliyor. Yemek yiyemiyorum. Doktorlar geçer diyor ama moralim sıfır” diyen usta sanatçı, hastaneye kaldırıldı.

ANNESİ İÇİN DUA İSTEDİ

Gazeteci Olcay Ünal Sert’e ulaşan Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik zor günler geçiren annesi için dua istedi.

SON HALİ KORKUTTU

Ahu Tuğba’nın hastaneden çekilen son görüntüsünün ortaya çıkmasıyla hayranları endişelendi. İşte Ahu Tuğba’nın son hali…

AHU TUĞBA KİMDİR?

İstanbul doğumlu Ahu Tuğba 13 Ağustos 1959 yılında dünyaya geldi. Lise eğitimini İstanbul Amerikan Robert Lisesinde tamamlayan Tuğba, lisans eğitimine Kanada’da Concordia Üniversitesi’nin İngiliz Dili bölümünde başladı fakat yarım bıraktı.

1970’lerin sonlarından itibaren Türk sinema dünyasında tanınmaya başladı. 1980’lerin başlarında üne kavuştu ve 80’li yıllarda Türk sinemasının öne çıkan isimlerinden biri oldu.

‘Banker Bilo’, ‘Dokunmayın Şabanıma’, ‘Kayıp Kızlar’, ‘Elveda Dostum’ ve ‘Yapışık Kardeşler’ gibi kült filmlerde yer alan oyuncu, hayatı boyunca toplam 10 kez evlilik yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir