A Milli Futbol Takımı’nda Çekya mesaisi başladı!

EURO 2024 F Grubu üçüncü ve son maçında 26 Haziran Çarşamba günü Hamburg’da Çekya ile karşı karşıya gelecek A Milli Futbol Takımı, yaptığı antrenmanla maçın hazırlıklarına başladı.

Teknik direktör Vincenzo Montella yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda Portekiz maçında ilk 11’de forma giyen futbolcular günü rejenerasyon çalışmasıyla tamamladı. Oyuna sonradan dahil olan ve forma giymeyen oyuncular ise koşu ve ısınma çalışmalarıyla antrenmana başladı. Daha sonra top kapma ve pas çalışmaları gerçekleştirildi. Antrenmanın basına kapalı bölümünde ise taktik çalışmalar üstünde duruldu.

ARDA GÜLER TAKIMDAN AYRI ÇALIŞTI

A Milli Futbol Takımı’nda sakatlığı nedeniyle Portekiz maçında 11’de görev alamayan Arda Güler, ısınma hareketlerinin ardından takımdan ayrılarak düz koşu yaptı.

İRFAN CAN İLK BÖLÜMDE TAKIMLA ÇALIŞTI

Öte yandan İtalya maçında yaşadığı sakatlığın ardından Polonya ile oynanan hazırlık karşılaşması ve F Grubu’ndaki ilk iki maçta forma giyemeyen İrfan Can Kahveci de antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalıştı. Tecrübeli futbolcu, antrenmanın ikinci bölümünde ise çalışmalarına takımdan ayrı olarak devam etti. Öte yandan sakatlığı nedeniyle Portekiz maçında forma giyemeyen tecrübeli file bekçisi Mert Günok ise günü salonda yaptığı çalışmayla geçirdi.

Ay-yıldızlılar, yarın yapacağı antrenmanla Çekya maçının hazırlıklarına devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir